Slavkovice 5, 59231 Nové Město na Moravě, advipo-dekorace@seznam.cz 

První článek pro Vaši i naši vlastní motivaci !

04.11.2019

Zdravíme Vás všechny z naší dílny a sami si říkáme, s čím Vás seznámit a čím Vás oslnit ?

Myslím, že na to je jednoduchá odpověď a ta zní - našimi výrobky se skvělou cenou a co nejlepší kvalitou. Nějakou chvíli vyrábíme a každý den se setkáváme s obtížemi, které přijdou znenadání. Ať už je to občas náraz stroje tak, jak by se to stávat nemělo, před usazením nečistot v trubici stroje atpod atpod. A my to nevzdáváme, bojujeme a jsme tu pro Vás, protože nám nakonec udělá radost myšlenka, že Vám se naše výrobky líbí, vracíte se a kupujete je, dáváte nám nové tipy a stáváte se našimi stálými zákazníky. Děláme to jako hobby, protože pracujeme na plné úvazky v zaměstnání, ale nic se nevyrovná tomu, když si výrobek přeberete a pochválíte nás, protože jen tato tvrdá ( samozřejmě především psychická dřina ) má své ovoce a tím jste právě vy - spokojení zákazníci.

Proto budeme rádi, když si objednáte z našich webových stránek výrobky - ostatně jsou tu pro Vás, nebo nás zkontaktujete ohledně zakázkové výroby, nebo nám dáte tip s odkazy, kterými nás inspirujete. Vždyť kde jinde můžete pomoci utvářet něco vyjímečného, než u nás a být vlastně toho součástí ?

Jsme rádi v kontaktu s každým z Vás, tak pokud chcete vidět, jak se výrobky tvoří, kontaktujte nás a my ukážeme celý proces ať sami pochopíte, kolik toho obnáší vytvořit právě ten perfektní kus, který dostanete do rukou. Naše dílna není práce ! Je to poznání nových lidí, nových věcí a hlavně nových vazeb a úsměvu, které můžeme vykouzlit a já doufám, že pro každého z Vás jich vykouzlíme do budoucna mnohem více a již teď se na to těší

Rubriky článků

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YzRlMm